عکاسی از مجالس عروسی

عکاسی از مجالس عروسی 35

این آلبوم حاوی منتخبی از آثاری است که درمجالس عروسی و به سفارش مشتریان عکاسی کرده

دزجستجوی آن یک

دزجستجوی آن یک 18

«بگذار آن کس که می جوید همچنان بجوید تا بیابد. چون می یابد، به زحمت می افتد. چون به زحمت می افتد، حیران می شود و بر همه فرمان می

زندگی روزمره با موبایل

زندگی روزمره با موبایل 13

این مجموعه به نمایش آن دسته از عکس هایم می پردازد که اکثر آن ها با موبایل و در خلال زندگی روزمره ام عکاسی شده

نمایش چلچلا

نمایش چلچلا 42

نمایش چلچلا در تالار حافظ تهران درمرداد ماه 1396 برگزار شد. احقاق حقوق زنان و ترنسکچوال (دوجنسه) ها از موضوعات اصلی نمایش

" تئاتر خیابانی؛ راهی برای صلح " 24

تئاتر خیابانی به مثابه امری جمعی، واقعیت را با خیال در هم می آمیزد و با قدرت ذاتی نمایش، آن را در مخاطب که خود این بار مولف شده است، درونی می نماید. تجربه امر مشترک قدرت ... (Read more)

" روز درختکاری " 27

کشور من، ایران از آب و هوایی نیمه بیابانی برخوردار است. بر اساس آمارها، ایران از نظر محیط زیست در میان 178 کشور رتبه 83 را به خود اختصاص داده است. توسعه غیر اصولی شهر ها، ... (Read more)

از هم پاشیدگی خاطره

از هم پاشیدگی خاطره 6

در زندگی کنونی ما و در دوران سرمایه داری متاخر و عصر دیجیتال، اطلاعات با سرعت نور تولید و تقریبا مصرف می شوند. زمان و مکان امروزین ما بسیار ناپایدار گشته است، و در این میان ... (Read more)

" تیمچه مظفریه " 27

" تیمچه مظفریه " معروف ترین بخش بازار تبریز است و از مهمترین و زیبا ترین بخش های بازار تاریخی تبریز است. تیمچه مظفریه كه در زمان ولیعهدی مظفرالدین میرزای قاجار به سال یك هزار و ... (Read more)

گزارش تصویری نمایش

گزارش تصویری نمایش "هیچی" 20

این نمایش در فرهنگسرای ارسباران تهران در آبان ماه 1392 به روی صحنه رفت، اکثر دیالوگ های نمایش به زبان انگلیسی بود و از معدود نمایش های دوزبانه اجرا شده می باشد. کارگردانان: علی ... (Read more)

شادی و فوتبال

شادی و فوتبال 38

پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم کره جنوبی و قطعی شدن حضور ایران در جام جهانی فوتبال برزیل 2014، مردم ایران به خیابان ها ریختند و تا نیمه هایی از شب به جشن و پایکوبی ... (Read more)

در راه مکران

در راه مکران 21

مکران به جنوب شرقی ایران گفته می شود، نام قدیم بلوچستان است و در کل به بلوچ های ناحیه رودخانه باهو کلات را مکرانی می نامند. این منطقه نسبت به بقیه مناطق بلوچستان از آب و هوایی بهتر ... (Read more)

ایرانیان و عمل زیبایی بینی (گزارشی تصویری)

ایرانیان و عمل زیبایی بینی (گزارشی تصویری) 25

تعداد عمل‌های جراحی زیبایی بینی در ایران، رتبه اول جهانی را از آن خود كرده است. هر چند كه این رتبه در هیچ جدول و فهرستی ثبت نشده و هیچ یك از متخصصان جراحی زیبایی بینی هم قادر به ... (Read more)

گزارش تصویری نمایش

گزارش تصویری نمایش "ننه دلاور، بیرون پشت در" 33

تئاتر " ننه دلاور، بیرون پشت در" به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشارین، در سالن حافظ در تهران به روی صحنه رفت. نمایشنامه این تئاتر بر اساس دو نمایشنامه از برتولت برشت و بورشت نوشته ... (Read more)

گزارش تصویری نمایش

گزارش تصویری نمایش 28

این نمایش در خانه کوچک تئاتر در تهران برگزار شده است و به موضوع مرگ و خانواده ایرانی می